Wintersport Chalet Les Triolets in Morzine, Frankrijk
Aan de rand van het centrum van Morzine ligt het traditionele Chalet Les Triolets. De appartementen bieden ruimte aan 5 tot 6 personen, dus ideaal voor families en groepen vrienden. Van binnen zijn alle appartementen traditioneel ingericht met hier en daar wat winterse accenten. Een kleine wandeling van maar enkele minuten brengt al bij de skilift. De appartementen zijn voorzien van alle faciliteiten die je nodig hebt voor een uitgeruste wintersportvakantie.
Faciliteiten
– parkeerterrein
– bedlinnen inclusief
– handdoeken inclusief
– schoonmaak kamer
– huisdieren niet toegestaan
– linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): bij de reissom inbegrepen
– eindschoonmaak (excl.keuken): bij de reissom inbegrepen
– borg: 600,00 € per eenheid per verblijf (als een 3-kamerappartement type a (triolets 1) geboekt is) (ter plekke te betalen, verplicht)
– borg: 400,00 € per eenheid per verblijf (als een 2-kamerappartement type a (triolets 2) geboekt is) (ter plekke te betalen, verplicht)
– parkeerterrein
– bedlinnen inclusief
– handdoeken inclusief
– babybedje
– kinderstoel
– schoonmaak kamer
– linnenpakket (bedlinnen en handdoeken): bij de reissom inbegrepen
– eindschoonmaak (excl.keuken): bij de reissom inbegrepen
– toeristenbelasting: (ter plekke te betalen, verplicht)
– babybedje
– kinderstoel
– babybedje: op aanvraag circa 10,00 € per stuk per verblijf (ter plekke te betalen)
– kinderstoel in de kamer: op aanvraag circa 10,00 € per stuk per week (ter plekke te betalen)
Note
De vanaf prijs getoond is de prijs per persoon voor een 8-daagse vakantie met 2 personen en vertrek op zaterdag 21 maart 2026.






Eigen vervoer | Logies