Vakantie Hotel Casona de Yaiza in Yaiza, Spanje
Als groot liefhebber van rust en privacy ben ik op een eiland als Lanzarote al snel geneigd de drukte van de kust achter me te laten. Aan de rand van uitgestrekte lavavelden, vlakbij het slaperige dorpje Yaiza, ontdekte ik tot mijn eigen verrassing Hotel Casona de Yaiza. Toen de eigenaar zijn kamers liet zien, werd ik meteen verliefd op de traditionele elementen, zoals rijk beschilderde hoofdborden bij het bed en badkuipen op krullerige poten.
De stilte rondom het hotel is bijna tastbaar en de uitzichten op de karakteristieke heuvels van Lanzarote, die vooral goed vanaf het dakterras te bewonderen zijn, staan voor altijd in mijn geheugen gegrift. Tijdens mijn vakantie op dit Canarische eiland kan ik niet ontkomen aan het bijzondere lavalandschap. Ik ben onder de indruk door het contrast van de zwarte zandgrond met de vrolijke gekleurde huizen. Er zijn van die plekjes op aarde waar de tijd letterlijk en figuurlijk lijkt stil te staan.
Faciliteiten
Pools:buitenzwembad (lengte: 9 meter; breedte: 2 meter; diepte tussen 1.3 en 1.7 meter)(ligstoelen (gratis) ; parasol (gratis) ),Kids:babybedje,Regular:receptie (geopend van 07:30 tot 14:00 uur);kluisje;lobby;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief;babybedje;buitenzwembad (lengte: 9 meter; breedte: 2 meter; diepte tussen 1.3 en 1.7 meter)(ligstoelen (gratis) ; parasol (gratis) );schoonmaak kamer 6 keer per week;babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar (op te geven bij reservering),GeneralFacility:authentieke accommodatie;receptie (geopend van 07:30 tot 14:00 uur);kluisje;lobby;wi-fi in openbare ruimte (gratis); op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief;schoonmaak kamer 6 keer per week;huisdieren niet toegestaan;babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar (op te geven bij reservering)
Note
De vanaf prijs getoond is de prijs per persoon voor een 8-daagse vakantie met 2 personen en vertrek op zaterdag 27 juni 2026.


Vliegtuig | Logies ontbijt
Vliegtuig | Logies