Vakantie Villa los Naranjos in Telde, Spanje
“Welkom Eliza! Nu kan je mijn villa's met eigen ogen zien.” Augustin, de eigenaar van Villa los Naranjos begroet me hartelijk als ik aankom bij zijn trots. Sprakeloos kijk ik rond. Het ziet er precies zo uit als de foto's die hij me vanochtend liet zien.
Ik denk terug aan onze ontmoeting eerder op de dag. We raakten aan de praat in een klein koffiezaakje. Hij vertelde mij over zijn Villa Los Naranjos en dat Naranjos de naam is voor sinaasappelbomen. Hij kwam woorden te kort om te vertellen over de mooie omgeving. Een klein rustig paradijsje dat tegelijkertijd dicht bij de gezelligheid van winkeltjes en stranden ligt. En zo nieuwsgierig als ik ben, besloot ik meteen de rit naar het mooie zuiden te maken!
Het zwembad schittert in de zon en zo ver ik kan zien, zie ik de bergen die typisch zijn voor dit eiland. Ik slaak een zucht van geluk en als ik neerplof op mijn terras weet ik het zeker: hier ga ik me prima vermaken!
Faciliteiten
Pools:buitenzwembad (aantal 1; lengte: 15 meter; breedte: 6 meter; diepte tussen 1.6 en 1.6 meter)(ligstoelen),GeneralFacility:Officiële classificatie: zonder classificatie;totaal aantal kamers: 2;totaal aantal verdiepingen: 1;geen kluisjes beschikbaar;parkeerterrein;wi-fi op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 3 keer per week;dekbedden;huisdieren niet toegestaan;babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar (op te geven bij reservering),Regular:geen kluisjes beschikbaar;parkeerterrein;wi-fi op de kamer (gratis);bedlinnen inclusief verschoning 1 keer per week;handdoeken inclusief verschoning 3 keer per week;dekbedden;buitenzwembad (aantal 1; lengte: 15 meter; breedte: 6 meter; diepte tussen 1.6 en 1.6 meter)(ligstoelen);babybedje: voor deelnemers met leeftijd t/m 1 jaar (op te geven bij reservering)
Note
De vanaf prijs getoond is de prijs per persoon voor een 8-daagse vakantie met 2 personen en vertrek op dinsdag 10 juni 2025.