Zonvakanties
Bestemming
Gebied
Periode
Sorteer
Canarische Eilanden > Calas de San Jose > Hotel Victoria San Jose
Hotel Victoria San Jose

De natuur van Ibiza is overweldigend. Iets wat we niet zo snel verwachten op dit trendy eiland. Maar na ons bezoek aan het kleinschalige Hotel Victoria in Calas de San Jose, weten wij wel beter. Wat een plaatje! Er hangt een goede en ongedwongen vibe. Of beter gezegd: het ultieme vakantiegevoel. En als je dan vanuit je balkon zo uitkijkt op de schilderachtige baai, waan je je ineens op een heel ander Ibiza. Hier geen feestjes tot in de late uurtjes, maar helemaal relaxen. Van ons mogen alle dagen van Ibiza wel zo mooi beginnen.

En ook? levendigheid in San Antonio

Het hotel ligt in een bosrijke omgeving, een heerlijke plek wanneer je Ibiza wilt leren kennen vanaf een rustig plekje. Dit is dan ook het perfecte startpunt om de natuur van Ibiza te ontdekken. Maar als je toch op stap wilt, dan zit je per boot zo in San Antonio. Niet alleen de moeite waard, maar ook nog eens lekker om zo af te koelen op het water.

U reist met Jiba.
vertrek op 20-06-2012v.a.€ 390

Canarische Eilanden > Calas de San Jose > Aparthotel Sunset Point
Aparthotel Sunset PointWij vonden vooral de ontspannen sfeer in Sunset Point zó bijzonder, die kun je het beste gewoon zelf ervaren. In dit kleinschalige complex in het plaatsje Calas de San Jose wordt regelmatig een barbecue georganiseerd, gewoon lekker bij het zwembad. En als je dan aan komt lopen en de fakkels branden al, dan is de sfeer gelijk gezet. Met goede loungemuziek op de achtergrond en een glaasje sangria erbij, zagen wij de zon langzaam ondergaan. Bij het vallen van de avond kiest iedereen geleidelijk zijn eigen weg, maar de gezelligheid begint meestal bij het complex zelf. Wij namen plaats in de zogenoemde ?chill-out?-tent. Zo, dat zit lekker zeg! Vol bezaaid met kussens, kun je hier een cocktail drinken of een waterpijp roken. Ja, wij kunnen wel wennen aan dit soort avondjes.

En ook? sportief op de fiets
Ibiza is een eiland vol actie! Uiteraard in de nacht, maar ook overdag is er genoeg te doen. Je uitleven op het water of innerlijke rust vinden tijden de yoga-les?een beetje sport addict komt hier wel aan z?n trekken. Wij besloten uiteindelijk de fiets te nemen, dit kregen we namelijk als tip door. Calas de San Jose is dan ook een goede vertrekplaats, want in de directe omgeving is al genoeg te zien. Van de kleine dorpjes tot aan intieme baaitjes zonder toeristen, alles heeft zijn eigen charme. Het maakt niet uit of je links- of rechtsaf gaat..Ibiza has it all! U reist met Jiba.
vertrek op 10-10-2012v.a.€ 325