Vakantiehuizen
Bestemming
Gebied
Sorteer
Frankrijk > St Trojan les Bains > Domaine Monplaisir (code: 16.4730)
Domaine Monplaisir (code: 16.4730)Het park Domaine Monplaisir ligt in het plaatsje Saint Trojan les Bains, gelegen op het zuidelijke puntje van het bekende schiereiland Ile d'Oléron. Een omgeving waar werkelijk van alles te doen, te beleven en te zien is. Natuurlijk heeft deze streek een rijk maritiem verleden met vele oesterkwekerijen, veelal kunt u deze proeven (dégustation). De zandstranden zijn heerlijk en het gebied is ook bekend om zijn fietspaden. Deze voeren u door bos en kustgebieden en zijn gelukkig vlak. U kunt de streek natuurlijk ook te voet verkennen of zelf te paard. De leuke vissersplaatsjes hebben uitnodigende restaurants en terrasjes, gelegen tegen een decor van oude vakwerkhuizen, veelal aan de waterkant. Op deze camping kunnen wij u twee typen mobilhomes aanbieden, voor 6 personen en voor 8 personen. De inrichting is keurig verzorgd. Op het park zelf is genoeg voorhanden, wij noemen o.a. een openlucht zwembad, kinderanimatie (voor de kleinste maar ook voor kinderen t/m 15 jaar), fietsverhuur, een Aangeboden via AVAC vakantiewoningen.
vertrek op diverse datumsper week v.a.
€ 205

Frankrijk > St Trojan les Bains > Domaine Monplaisir (code: 16.4731)
Domaine Monplaisir (code: 16.4731)Het park Domaine Monplaisir ligt in het plaatsje Saint Trojan les Bains, gelegen op het zuidelijke puntje van het bekende schiereiland Ile d'Oléron. Een omgeving waar werkelijk van alles te doen, te beleven en te zien is. Natuurlijk heeft deze streek een rijk maritiem verleden met vele oesterkwekerijen, veelal kunt u deze proeven (dégustation). De zandstranden zijn heerlijk en het gebied is ook bekend om zijn fietspaden. Deze voeren u door bos en kustgebieden en zijn gelukkig vlak. U kunt de streek natuurlijk ook te voet verkennen of zelf te paard. De leuke vissersplaatsjes hebben uitnodigende restaurants en terrasjes, gelegen tegen een decor van oude vakwerkhuizen, veelal aan de waterkant. Op deze camping kunnen wij u twee typen mobilhomes aanbieden, voor 6 personen en voor 8 personen. De inrichting is keurig verzorgd. Op het park zelf is genoeg voorhanden, wij noemen o.a. een openlucht zwembad, kinderanimatie (voor de kleinste maar ook voor kinderen t/m 15 jaar), fietsverhuur, een Aangeboden via AVAC vakantiewoningen.
vertrek op diverse datumsper week v.a.
€ 205

Frankrijk > St Trojan les Bains > Domaine Monplaisir (code: 16.4732)
Domaine Monplaisir (code: 16.4732)Het park Domaine Monplaisir ligt in het plaatsje Saint Trojan les Bains, gelegen op het zuidelijke puntje van het bekende schiereiland Ile d'Oléron. Een omgeving waar werkelijk van alles te doen, te beleven en te zien is. Natuurlijk heeft deze streek een rijk maritiem verleden met vele oesterkwekerijen, veelal kunt u deze proeven (dégustation). De zandstranden zijn heerlijk en het gebied is ook bekend om zijn fietspaden. Deze voeren u door bos en kustgebieden en zijn gelukkig vlak. U kunt de streek natuurlijk ook te voet verkennen of zelf te paard. De leuke vissersplaatsjes hebben uitnodigende restaurants en terrasjes, gelegen tegen een decor van oude vakwerkhuizen, veelal aan de waterkant. Op deze camping kunnen wij u twee typen mobilhomes aanbieden, voor 6 personen en voor 8 personen. De inrichting is keurig verzorgd. Op het park zelf is genoeg voorhanden, wij noemen o.a. een openlucht zwembad, kinderanimatie (voor de kleinste maar ook voor kinderen t/m 15 jaar), fietsverhuur, een Aangeboden via AVAC vakantiewoningen.
vertrek op diverse datumsper week v.a.
€ 220

Frankrijk > St Trojan les Bains > Domaine Monplaisir (code: 16.4733)
Domaine Monplaisir (code: 16.4733)Het park Domaine Monplaisir ligt in het plaatsje Saint Trojan les Bains, gelegen op het zuidelijke puntje van het bekende schiereiland Ile d'Oléron. Een omgeving waar werkelijk van alles te doen, te beleven en te zien is. Natuurlijk heeft deze streek een rijk maritiem verleden met vele oesterkwekerijen, veelal kunt u deze proeven (dégustation). De zandstranden zijn heerlijk en het gebied is ook bekend om zijn fietspaden. Deze voeren u door bos en kustgebieden en zijn gelukkig vlak. U kunt de streek natuurlijk ook te voet verkennen of zelf te paard. De leuke vissersplaatsjes hebben uitnodigende restaurants en terrasjes, gelegen tegen een decor van oude vakwerkhuizen, veelal aan de waterkant. Op deze camping kunnen wij u twee typen mobilhomes aanbieden, voor 6 personen en voor 8 personen. De inrichting is keurig verzorgd. Op het park zelf is genoeg voorhanden, wij noemen o.a. een openlucht zwembad, kinderanimatie (voor de kleinste maar ook voor kinderen t/m 15 jaar), fietsverhuur, een Aangeboden via AVAC vakantiewoningen.
vertrek op diverse datumsper week v.a.
€ 220